Pidpa vervangt drinkwaterleiding onder Grote Baan – Start fase 3A

Op maandag 27 april start fase 3A van de werken van Pidpa om de drinkwaterleiding onder de Grote Baan te vervangen. Het einde voorziet Pidpa in de week van 11 mei.

Die werken situeren zich tussen site Ter Nethe en de Grote Baan 455:

  • De boorzone bevindt zich tussen site Ter Nethe (intredeput) en de Grote Baan 346 (uittredeput).
  • De laszone bevindt zich tussen de Grote Baan 361 en de Grote Baan 455. De leiding komt aan de kant van de oneven huisnummers te liggen.

Ter hoogte van de intredeput wordt de weg in twee richtingen afgesloten. Alleen voetgangers en fietsers met de fiets aan de hand mogen er passeren. Langs de uittredeput mag plaatselijk verkeer beurtelings in twee richtingen passeren.

De weg wordt aan de kant van de oneven huisnummers afgesloten. Er geldt tussen de Grote Baan 361 en de Grote Baan 455 eenrichtingsverkeer in de richting van het centrum. Dat betekent dat het eenrichtingsverkeer ten opzichte van de vorige fase verandert. We zorgen voor een omleiding via Vaartstraat, Industriepark, Industrieweg, Heultjedorp, Gravin de Merodestraat, Grote Baan. De aannemer plaatst trapjes om de leiding over te steken. Inwoners van wie de oprit niet toegankelijk is, ontvangen een brief.

Vragen? Mail naar leidingenprojecten@pidpa.be of stuur gerust een chatbericht via Messenger. Dan zoeken we graag mee uit wat voor jou van toepassing is.

ℹ️ https://www.hulshout.be/nl/wonen-en-omgeving/wegenwerken/pidpa-vervangt-drinkwaterleiding-onder-grote-baan