Diensten van het lokaal bestuur

Al onze diensten zijn telefonisch bereikbaar op volgende momenten:

  • Maandag t/m vrijdag: 09.00 -12.00 uur
  • Maandagavond van 18.00 - 20.00 uur

Let op, alle diensten werken enkel op afspraak.

Lokaal huis Ter Nethe 

Grote Baan 264, 2235 Hulshout         

 

 

 

 

Burgerzakenbevolking@hulshout.be015 22 40 11
Communicatiecommunicatie@hulshout.be015 22 40 11
Kinderopvangkinderopvang@hulshout.be015 22 40 11
Sociale dienstsocialedienst@hulshout.be015 75 01 00
Vrije tijd

cultuur@hulshout.be  evenementen@hulshout.be  jeugd@hulshout.be  toerisme@hulshout.be  sport@hulshout.be 

015 22 40 11

Lokaal huis Het Dorp

Professor Dr. Vital Celenplein 2, 2235 Hulshout

Bestuursadministratiesecretariaat@hulshout.be015 22 40 11
Financiënfinancien@hulshout.be015 22 40 11
ICTict@hulshout.be015 22 40 11
Infrastructuurtechnischedienst@hulshout.be015 22 40 11
Lokale economielokaleeconomie@hulshout.be015 22 40 11
Milieumilieu@hulshout.be015 22 40 11
Omgevingomgeving@hulshout.be015 22 40 11
Personeelsdienstpersoneel@hulshout.be015 22 40 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Overige diensten: